KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13161189

nr 1316 1189

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Utsikt från Skansen. Signerad, daterad 1983. 30x40 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:12:55

26/3 12:04:56 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning